VETËPUNËSIMI 2017(CIKLI I) – LISTA E KANDIDATËVE TË PËRZGJEDHUR PËR TRAJNIM “NDËRMARRËSIA DHE PLANIFIKIMI I BIZNESIT”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *